Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
15.04.2018 - III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś - III Niedziela Wielkanocna;
» o godz. 16:30 nieszpory niedzielne;
» dziś także zaczyna się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Weźmijcie Ducha Świętego (J 20,22)”.

2. Jutro - o godz. 17:00 Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na Zamek dzikowski na Mszę św. i wykład z racji 200-lecia diecezji Sandomierskiej;
» o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie Bractwa Szkaplerza Świętego.

3. W środę - o godz. 18:00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
» po Mszy św. wieczornej i nowennie Godzina Uwielbienia Boga ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym.

4. W czwartek - modlitwa za kapłanów o świętość ich życia i posługiwania.

5. W piątek - będziemy przeżywali wizytację Kanoniczną Biskupa Ordynariusza. Na godzinę 17:00 zapraszam służbę liturgiczną ołtarza, natomiast na godz. 17:15 wszystkich parafian, a szczególnie róże różańcowe, grupy, stowarzyszenia, wspólnoty modlitewne, przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania, do sakramentu I Komunii św.

6. W przyszłą niedzielę - Niedziela Chrystusa Dobrego Pasterza;
» odpust w parafii Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie.

7. Prezydent Miasta Kamil Kalinka zaprasza na „Kiermasz zdrowia i urody” dziś w godz. od 10:00 do 15:00 do hali MOSIR przy ul. Niepodległości 2.

8. W sklepiku parafialnym są do nabycia Bony Miłosierdzia, które można dać proszącemu nas o pomoc pod kościołem czy na ulicy zamiast pieniędzy. Szczegóły w sklepiku parafialnym lub u Rycerzy Kolumba.

9. Przy okazji składania rocznych PIT-ów można skorzystać z przekazania 1% swojego podatku na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu-Miechocinie. Tego odpisu mogą dokonać również emeryci. W Świetlicy Środowiskowej w środy i czwartki od 16:30 do 18:00 można skorzystać z pomocy wolontariuszy przy wypełnianiu dokumentów rozliczeniowych.

10. W dniu 29 kwietnia w naszej Parafii będzie „Niedziela Rodziny”. Zapraszamy wszystkie małżeństwa i rodziny na Mszę św. o godz. 11:30. Podczas Mszy św. każde małżeństwo otrzyma specjalne błogosławieństwo.

11. Przeżywając Jubileusz 200-lecia Diecezji Sandomierskiej 21 kwietnia (sobota) 2018 roku w Sandomierzu, odbędzie się spotkanie Zespołów Synodalnych, Akcji Katolickiej, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Rycerzy Kolumba oraz wiernych świeckich. Rozpoczęcie Mszą św. w Bazylice katedralnej o godz. 10:00 a później sympozjum pt. „Świeccy Kościoła Sandomierskiego”.

12. W dniach 29 kwietnia - 1 maja 2018 w Dwikozach, Zawichoście i Annopolu odbędzie się Jubileusz Młodych Diecezji - XXI Diecezjalne Spotkanie Młodych. Wypełnione karty uczestnictwa prosimy składać w zakrystii.

13. Na nocne spotkanie z Jezusem Obecnym w Kaplicy adoracyjnej w najbliższym czasie zapraszamy mieszkańców bloków przy ul. Bolesława Prusa:
» jutro - blok nr 1 - klatki 1 i 2.
» we wtorek - blok nr 2 - klatki 1 i 2.
» w czwartek - blok nr 2 - klatki 3 i 4.
» w piątek - blok nr 2 - klatki 5 i 6.
» w przyszłą niedzielę - blok nr 2 - klatki 7 i 8.

14. W tym tygodniu dyżur przy kościele pełnić będą mieszkańcy bloku nr 29 przy ul. Marii Dąbrowskiej. Prosimy o podjęcie dyżuru w poniedziałek i piątek.


diec san